Scroll Top

Kolejna edycja Akademii GPW Growth za nami!

W minioną sobotę na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) odbyła się gala zakończenia IV edycji Akademii GPW Growth. Od początku trwania tego projektu, NBS Communications jest jego partnerem.

Akademia to cykl wykładów i warsztatów adresowany do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Pomaga on doświadczonym menedżerom i przedsiębiorcom-praktykom zdobywać kompetencje, które w przyszłości mogą pomóc ich firmom zadebiutować na warszawskim parkiecie.

Maciej Szczepaniak i Piotr Wojtaszek

My w tym projekcie odpowiedzialni jesteśmy za to, na czym znamy się najlepiej – relacje inwestorskie i komunikowanie się z rynkiem kapitałowym. W tym roku warsztaty prowadzili Piotr Wojtaszek i Maciej Szczepaniak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i absolwentom Akademii GPW Growth! Dziękujemy też Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie za zaufanie i wszystkim partnerom projektu, za bardzo owocną współpracę.

A już wkrótce rusza kolejna edycja – o zapisach będziemy informować w naszych social mediach!

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.