Scroll Top

Aktualności

Sprawdź, co u nas słychać

Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.

Norweska grupa Hydro sfinalizowała przejęcie Alumetalu, polskiego producenta wtórnego aluminium. Mieliśmy przyjemność pracować przy tej transakcji, realizując kampanię informacyjno-promocyjną wspierającą ogłoszone przez Hydro publiczne wezwanie na wszystkie akcje Alumetalu.

Zakończyła się IV edycja Akademii GPW Growth. NBS Communications jest od początku partnerem tego projektu.

Prawdopodobnie jako pierwsza agencja PR w Polsce monitorujemy całkowitą emisję gazów cieplarnianych emitowanych bezpośrednio i pośrednio w związku z prowadzoną działalnością.

Krzysztof Woch i Maciej Szczepaniak objęli po 10% udziałów w agencji NBS Communications, dołączając do grona dotychczasowych wspólników – Anny Krajewskiej i Piotra Wojtaszka.

Wspólnie z naszym Klientem, Bankiem BNP Paribas, dołączyliśmy w tym roku do akcji Szlachetna Paczka i przygotowaliśmy podarunki dla Pani Ewy z Warszawy.

Podczas dorocznego zjazdu agencji należących do PRWA po raz pierwszy wręczono nagrodę za najlepszą kampanię PR. Trafiła ona do NBS za promocję akcji „Planeta albo plastik” realizowanej przez National Geographic.

Od 1990 roku NBS pracował dla prawie 400 klientów z 30 krajów. W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 130 kampanii wspierających oferty publiczne i debiuty na GPW.