Scroll Top

Nasze usługi

PR korporacyjny

Wizerunek firmy to jeden z jej najcenniejszych atutów, szczególnie w czasach intensywnych rynkowych zmian i stale rosnącej konkurencji. Budowanie silnej marki wspiera osiąganie celów biznesowych firmy, ale także pozwala ochronić jej działalność w sytuacji kryzysowej. Pomagamy firmom stworzyć skuteczną strategię komunikacji, tak by najważniejsze grupy interesariuszy poznały ich osiągnięcia, wartości i model biznesowy. Celem naszych działań jest budowanie zaufania i dobrych, długotrwałych relacji firmy z otoczeniem. Często pełnimy także rolę biura prasowego, wspierając klienta w kontaktach z mediami. Jakość zdecydowanie wygrywa u nas z ilością, dlatego proponujemy klientom działania, które mogą przynieść im realne korzyści, a nie tylko efektownie wyglądają w prezentacji.

Relacje inwestorskie

Efektywna, dwustronna komunikacja między przedsiębiorstwem a uczestnikami rynku kapitałowego to jedno ze strategicznych zadań w spółkach publicznych i kluczowy krok do uzyskania rzetelnej wyceny firmy. Jako pionierzy relacji inwestorskich w Polsce, wiemy jak łączyć działania z zakresu finansów, marketingu i komunikacji, uwzględniając jednocześnie obowiązujące regulacje prawne i najlepsze praktyki rynkowe.

Wsparcie transakcji

Oferty publiczne, fuzje i przejęcia, emisje akcji, debiuty giełdowe – właściwa komunikacja skierowana do potencjalnych inwestorów, mediów i komentatorów rynku kapitałowego jest niezwykle istotna dla powodzenia każdej transakcji. Znamy polski rynek kapitałowy od początku jego istnienia - do dziś przeprowadziliśmy kampanie informacyjne wspierające ponad 130 publicznych ofert akcji, a także kilkadziesiąt fuzji i przejęć. Obok polskich spółek, pracowaliśmy również dla firm zagranicznych debiutujących na GPW.

Social Media

Jesteśmy zdania, że media społecznościowe mogą pomóc w budowaniu wizerunku firm z każdej branży. Kluczowe są jednak odpowiednio dobrane narzędzia i tworzone regularnie, angażujące treści. Wiemy, że w natłoku codziennych obowiązków, może zabraknąć czasu na pisanie postów, projektowanie grafik i kręcenie filmów. Dlatego wspieramy naszych klientów w tworzeniu strategii na social media oraz planowaniu, opracowaniu i publikowaniu angażujących materiałów - zarówno na profile firmowe, jak i dla wybranych ekspertów.

Public Affairs

Wspieramy naszych klientów – polskich i zagranicznych – w lepszym zrozumieniu polskiego otoczenia politycznego, gospodarczego i prawnego w kontekście ich działalności biznesowej. Pomagamy docierać do lokalnych społeczności i do kluczowych interesariuszy, a także budować z nimi długotrwałe relacje oparte na dobrej współpracy.

Komunikacja kryzysowa

W każdym biznesie zdarzają się kryzysowe sytuacje, ale wbrew pozorom na wiele z nich można się przygotować. Na podstawie analizy działalności firmy pomożemy opracować strategię komunikacji i przeszkolić pracowników na wypadek potencjalnych kłopotów. Klienci mogą też liczyć na nas, gdy do sytuacji kryzysowej już doszło - pomożemy firmie opanować sytuację, a także opracować plan wyjścia z kryzysu.

Szkolenia

Nie każdy jest urodzonym mówcą, który porywa tłumy. Ale uważamy, że każdy może się tego nauczyć. We współpracy z najlepszymi ekspertami z zakresu wystąpień publicznych i kreowania wizerunku pomagamy naszym klientom zyskać pewność siebie i bez obaw przemawiać na konferencjach, firmowych spotkaniach i przed kamerami.

Komunikacja wizualna

Jesteśmy przekonani, że obraz jest w dzisiejszej komunikacji przynajmniej tak ważny, jak słowo. Dlatego współpracujemy z najlepszymi, by zapewnić naszym klientom wyróżniającą ich identyfikację wizualną, wpadające w oko grafiki, filmy, które naprawdę chce się oglądać i atrakcyjne treści do mediów społecznościowych.