Scroll Top

Poznajmy się

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji public relations w Polsce. Od ponad 30 lat pomagamy klientom zarządzać wizerunkiem firmy i doradzamy w jaki sposób skutecznie komunikować się ze wszystkimi grupami odbiorców.

Specjalizujemy się w PR korporacyjnym, PR finansowym i relacjach inwestorskich. Wspieramy klientów z wielu sektorów, niezależnie od skali ich działalności – od międzynarodowych korporacji, przez spółki giełdowe, po mniejsze firmy prywatne.

Pomagamy naszym klientom w budowaniu dobrych relacji z mediami, inwestorami, pracownikami i konsumentami. Korzystamy przy tym z narzędzi precyzyjnie dopasowanych do każdego projektu.

Mamy unikalne doświadczenie w prowadzeniu kampanii informacyjnych wspierających transakcje na rynku kapitałowym, takich jak fuzje i przejęcia oraz oferty publiczne akcji i debiuty giełdowe. Takie projekty możemy liczyć już w setkach, ale do każdego podchodzimy z takim samym entuzjazmem.

Nasz zespół

Piotr Wojtaszek - kwadrat na www
Piotr Wojtaszek
Prezes Zarządu

Związany z NBS od 2004 roku, a stery firmy objął w 2016 roku. Wcześniej był dziennikarzem „Parkietu”. Klientom NBS doradza w zakresie strategii komunikacji oraz zarządzania kryzysowego. Doradzał przy kilkudziesięciu ofertach publicznych akcji i debiutach giełdowych.
W wolnych chwilach wyrusza w rodzinne podróże ze sportem w tle lub gotuje.

Anna Krajewska - kwadrat na www
Anna Krajewska
Założycielka, Wiceprezes Zarządu

Jedna z pionierek public relations w Polsce, od ponad 30 lat w branży. Założycielka NBS i wieloletnia prezes firmy (do 2016 roku). Zrealizowała dziesiątki kampanii wspierających fuzje, przejęcia i debiuty giełdowe polskich i międzynarodowych firm. Nie ma sobie równych w tworzeniu strategii i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych.
Zapalona podróżniczka i obserwatorka ptaków. Odwiedziła każdy kontynent poza Antarktydą.

Krzysztof Woch 2 - kwadrat na www
Krzysztof Woch
Dyrektor Projektów

W NBS od 2012 roku. Wcześniej pisał o finansach firm w „Parkiecie” i „Rzeczpospolitej” oraz zarządzał relacjami z mediami i inwestorami w dużej spółce giełdowej.  Na co dzień pochłonięty liczbami – wspiera komunikację spółek notowanych na GPW oraz tych, które dopiero planują giełdowy debiut.
Prywatnie amator triathlonu i prawdziwy człowiek z żelaza – jedyny Ironman w naszym zespole.

Maciej Szczepaniak - kwadrat na www
Maciej Szczepaniak
Dyrektor Projektów

Dołączył do NBS w 2013 roku. Wcześniej m.in. współtworzył i rozwijał kanał TVN CNBC. W NBS łączy wiedzę z zakresu finansów z doświadczeniem telewizyjnym – wspiera spółki w zakresie relacji inwestorskich, PR finansowego i korporacyjnego, ale też koordynuje nasze projekty filmowe.
Pasjonat nowych technologii i motoryzacji, szczególnie tej zeroemisyjnej.

Joanna Brewińska - kwadrat na www
Joanna Brewińska
Starsza Menedżerka Projektów

W NBS od 2016 roku, a w branży PR pracuje już ponad 10 lat. Dobrze czuje się zarówno w komunikacji korporacyjnej, jak i w obszarze relacji inwestorskich. Stworzyła setki strategii i kampanii, a w koordynacji projektów nie ma sobie równych.
Jej wielką miłością jest literatura, więc warto zgłaszać się do niej po książkowe rekomendacje.

Beata Krowicka-Makowska - kwadrat na www
Beata Krowicka-Makowska
Starsza Menedżerka Projektów

Dołączyła do NBS w 2017 roku, a wcześniej przez kilkanaście lat była dziennikarką, m.in. w „Dzienniku” i Polskim Radiu.  Wspiera klientów we wszystkim, co wymaga kreatywnego podejścia – tworzy strategie promocyjne, pisze, robi zdjęcia, kręci filmy, prowadzi social media.
W czasie wolnym uwielbia fotografować największe osiągnięcia współczesnej architektury.

Jan Pakuła - kwadrat na www
Jan Pakuła
Starszy Menedżer Projektów

Dołączył do NBS w 2019 roku, a w branży PR pracuje już od ponad 10 lat. Prowadzi projekty z obszaru komunikacji korporacyjnej, w których kreatywne pomysły wspiera marketingową wiedzą. Jak ryba w wodzie czuje się w świecie social mediów i często wspiera klientów w kreowaniu ich marek osobistych.
W swoją wieloletnią pasję – podróże – stara się teraz wciągnąć córeczkę.

Marek Czarski - kwadrat na www
Marek Czarski
Menedżer Projektów

Do NBS dołączył w 2020 roku. Ma ponad 10 lat doświadczenia w PR, m.in. w sektorach nieruchomości, IT oraz mediów. Wspiera klientów w zakresie PR finansowego i korporacyjnego, ale niestraszne mu też prawne zawiłości litigation PR.
W wolnym czasie zwiedza bliższe i dalsze okolice w ramach gry terenowej Geocaching.

Krzysztof Kokoszczyński - kwadrat na www
Krzysztof Kokoszczyński
Menedżer Projektów

Dołączył do NBS w 2023 roku. Wcześniej współtworzył polski oddział EurActiv i zajmował się komunikacją w sektorze technologii. Jest prawdziwą skarbnicą newsów, dlatego odpowiada za cotygodniowy Snapshot dla klientów NBS. Dobrze czuje się też w projektach z zakresu Public Affairs i energetyki.W wolnych chwilach żegluje – na razie w Polsce, ale planuje eksplorację innych akwenów Europy.

martabf
Marta Bruczuk-Figiel
Starsza Koordynatorka Projektów

Dołączyła do NBS w 2023 roku. Zanim rozpoczęła przygodę z PR-em, była związana z sektorem publicznym. Organizowała także m.in. Forum Ekonomiczne w Karpaczu, dlatego branża eventowa nie ma przed nią tajemnic. Wspiera klientów w projektach z obszaru PR finansowego i korporacyjnego.
Poza pracą realizuje się w roli mamy oraz szuka równowagi na crossficie.

IMG_3047_MINI
Dorota Czerwińska-Zabrzycka
Starsza Koordynatorka Projektów

Dołączyła do NBS w 2023 roku. Z branżą PR jest związana od 8 lat. Wcześniej przez ponad 15 lat była dziennikarką, m.in. w Gazecie Wyborczej, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu.
Prawdziwa mistrzyni słowa. Wspiera klientów NBS w projektach m.in. z obszaru nieruchomości i finansów.
Czas wolny spędza blisko natury na wędrówkach pieszych i rowerowych. Uwielbia psy.

Ewa Frąc - kwadrat na www
Ewa Frąc
Kierownik Biura

Nasza biurowa superbohaterka, która od 2018 roku zarządza biurem NBS i błyskawicznie ogarnia wszelkie sprawy księgowe i kadrowe. Dzięki niej nasza firma działa jak dobrze naoliwiony mechanizm, a konsultanci mogą spokojnie skupić się na swojej pracy, wiedząc, że wszystko jest pod kontrolą.
Jej pasją od dziecka jest śpiewanie, a w wolnym czasie chętnie śledzi też najnowsze trendy w social mediach.

Międzynarodowy zasięg

Należymy do krajowych organizacji branżowych i międzynarodowych sieci agencji PR. 
Z naszymi partnerami z całego świata pomożemy Twojej firmie dotrzeć tam, gdzie chcesz.