Scroll Top

Dom Development nowym klientem NBS

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.

NBS Communications będzie pełnić rolę biura prasowego Dom Development, wspierać komunikację Grupy, a także aktywnie angażować się w działania PR związane z istniejącymi i planowanymi osiedlami dewelopera.

Ponadto, NBS Communications wykorzysta swoje ponad 30-letnie doświadczenie w PR finansowym i relacjach inwestorskich, wspierając spółkę w komunikacji z analitykami, akcjonariuszami oraz potencjalnymi inwestorami.

Jesteśmy niezwykle dumni z rozpoczęcia tej współpracy. Cieszymy się, że możemy pracować dla klienta, który jest liderem w swojej branży. Dom Development to silna, rozpoznawalna marka, jesteśmy pod dużym wrażeniem projektów realizowanych przez firmę, a jednocześnie wierzymy, że możemy wnieść nowego ducha w jej komunikację z klientami, mediami i inwestorami – mówi Piotr Wojtaszek, prezes NBS Communications.

Najnowsze wiadomości z NBS