Scroll Top

NBS po raz drugi wygrywa PRWA Excellence Award

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który realizowaliśmy we wrześniu 2023 roku z inicjatywy naszego klienta Arval Service Lease Polska. 

Lider z branży długoterminowego wynajmu pojazdów chciał w ten sposób skupić uwagę mediów na temacie zrównoważonej mobilności i umocnić swoją pozycję jako eksperta w tym temacie. Jury doceniło ten eksperyment, który pokazał, jakie środki transportu pozwalają najszybciej, najtaniej i z najmniejszym śladem węglowym pokonywać miejskie korki w porannym szczycie.

– Zwycięska kampania to podręcznikowy przykład tego, jak mądra, kreatywna i efektywna kosztowo kampania PR może pomóc w budowaniu świadomości marki i realizacji celów biznesowych klienta – powiedział Henry Feintuch, przewodniczący Public Relations World Alliance (PRWA) i prezes agencji Feintuch Communications z siedzibą w Nowym Jorku. – Zaangażowanie dziennikarzy i influencerów w Wielki Test Mobilności Miejskiej było genialnym posunięciem. Kampania pozwoliła dziennikarzom-pasjonatom, którzy zajmują się tematyką zrównoważonej mobilności, odegrać aktywną rolę w edukowaniu społeczeństwa na temat bardziej wydajnych i odpowiedzialnych dojazdów do pracy w środowisku miejskim – dodał.

PR World Alliance to międzynarodowa organizacja zrzeszająca niezależne agencje PR z ponad 20 krajów i wszystkich kontynentów. Jury złożone z doświadczonych top managerów z branży PR nominowało do nagrody 4 z 8 zgłoszonych projektów. Wielki Test Mobilności Miejskiej zajął pierwsze miejsce ex aequo z belgijską agencją Bepublic Group, która zrealizowała niezwykle ciekawą kampanię dla marki sportowej Decathlon. 

Za zwycięską kampanię po stronie NBS odpowiedzialny był zespół obsługujący Arval: Maciej Szczepaniak, Beata Krowicka-Makowska i Marta Bruczuk-Figiel. Nagrodę w imieniu zespołu odebrała Anna Krajewska, wiceprezeska NBS Communications podczas dorocznego spotkania PRWA, które w tym roku odbyło się w Göteborgu w Szwecji.

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.