Scroll Top

Zespół NBS w roli świątecznych elfów

Przygotowywanie świątecznych prezentów to jedna z najmilszych grudniowych aktywności. A kiedy te prezenty pomagają zmienić czyjeś życie na lepsze, mamy 1000% motywacji. Wspólnie z naszym Klientem, Bankiem BNP Paribas, dołączyliśmy w tym roku do akcji Szlachetna Paczka i przygotowaliśmy podarunki dla Pani Ewy z Warszawy.

Nasze elfy zebrały wszystkie potrzebne rzeczy, pięknie je zapakowały i dostarczyły w tzw. Weekend Cudów do magazynu Szlachetnej Paczki.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tej pięknej inicjatywie i dziękujemy wszystkim Mikołajom z całej Polski za wspólne budowanie prawdziwej magii Świąt!

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.

Norweska grupa Hydro sfinalizowała przejęcie Alumetalu, polskiego producenta wtórnego aluminium. Mieliśmy przyjemność pracować przy tej transakcji, realizując kampanię informacyjno-promocyjną wspierającą ogłoszone przez Hydro publiczne wezwanie na wszystkie akcje Alumetalu.