Scroll Top

NBS z pierwszą w historii nagrodą PR World Alliance

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszym od początku pandemii zjeździe agencji PR World Alliance. Spotkanie profesjonalistów z branży PR z trzech kontynentów tym razem odbyło się w Zagrzebiu i obfitowało w wymianę doświadczeń, pomysłów i narzędzi, ale też w wiele okazji do prywatnych rozmów i wspólnego podziwiania uroków Chorwacji.

Po raz pierwszy przyznana została też nagroda PRWA Excellence Awards za najlepszą kampanię PR. Z dumą ogłaszamy, że przedstawiciele agencji z całego świata docenili nasze zaangażowanie w kampanię „Planeta albo plastik”, zrealizowaną dla kanału National Geographic. 

Serdecznie dziękujemy za to ogromne wyróżnienie!

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.