Scroll Top

NBS ponownie partnerem GPW Growth

Rekrutacja do drugiej edycji GPW Growth już trwa. Program ma na celu wsparcie rozwoju polskiego sektora MSP.

To świetna okazja na poszerzenie wiedzy podczas wykładów i warsztatów oraz spotkania z inspirującymi ludźmi. Bez wahania zdecydowaliśmy się zostać partnerem drugiej edycji i podobnie jak w ubiegłym roku przybliżymy uczestnikom kluczowe aspekty z obszaru relacji inwestorskich i skutecznej komunikacji.

Więcej informacji oraz możliwość zapisów na stronie: https://gpwgrowth.pl/

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.