Scroll Top

NBS partnerem Akademii GPW Growth

11 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie uroczyście zainaugurowano pierwszą edycję Akademii GPW Growth – programu edukacyjnego wspierającego rozwój małych i średnich firm. 

W ramach projektu odbędą się spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty, case studies, a także zagraniczne sesje wyjazdowe.

NBS, jako partner Akademii, skupi się na temacie komunikacji spółki z rynkiem i relacjach inwestorskich. Będzie kompleksowo i praktycznie!

Więcej informacji o projekcie na stronie: gpwgrowth.pl

Warto także przeczytać: Inauguracja Akademii GPW Growth

Najnowsze wiadomości z NBS
Clear Filters

Zespół NBS znów triumfuje w konkursie PRWA Excellence Award organizowanym przez PR World Alliance, międzynarodowe stowarzyszenie agencji PR z całego świata. Wyróżnienie otrzymaliśmy tym razem za Wielki Test Mobilności Miejskiej, który zorganizowaliśmy we wrześniu 2023 roku wraz z naszym klientem Arval Service Lease Polska.

15 grudnia na głównym rynku GPW w Warszawie zadebiutowała Grupa Murapol. NBS odpowiadał za przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej wspierającej IPO.

1 sierpnia 2023 roku rozpoczęliśmy kompleksową obsługę Grupy Dom Development, największego dewelopera mieszkaniowego w Polsce. Współpraca obejmie komunikację korporacyjną Grupy, PR produktowy, a także relacje inwestorskie.